Jakob Koganowsky
(Wien 1874-1926) "Landschaft mit Bauernhof", rechts unten signiert J Koganowsky, Öl auf Karton, ca. 25 x 30 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
20.02.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Jakob Koganowsky
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.02.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.02. - 20.02.2013 |